Βούλιαξε από τον κόσμο η κεντρική ομιλία του Δημάρχου Δημήτρη Κωστούρου.
Σε ένα πολυπληθές κοινό ο Δήμαρχος Ναυπλιέων Δημήτρης Κωστούρος παρέθεσε την κεντρική του προεκλογική ομιλία ενόψει των εκλογών της Κυριακής.
![](https://eidhseis24.gr/wp-content/uploads/2023/10/386477814_696208419208853_141574538964858223_n-1024x682.jpg)
Ο Δημαρχος αναφέρθηκε στα 100 και πλέον έργα που ολοκληρώθηκαν ή βρίσκονται σε φάση υλοποίησης που άλλαξαν τη εικόνα ολόκληρου του Δήμου.
Αναφέρθηκε στις βασικές προτεραιότητες για την επόμενη 5 ετία και ζήτησε καθαρή εντολή για να συνεχίσει με ασφάλεια η αναπτυξιακή πορεία του Δήμου Ναυπλιέων.
![](https://eidhseis24.gr/wp-content/uploads/2023/10/385329348_696208439208851_3288608432749657723_n-1024x575.jpg)
Τέλος ευχαρίστησε τον κόσμο για την παρουσία του και όλους τους υποψήφιους, που συμμετέχουν στον συνδυασμό , τονίζοντας ότι… «όλοι εσείς οι υποψήφιοι σύμβουλοι αποτελείτε την εγγύηση για μια επιτυχημένη θητεία».